Modasy s.r.o. +420 602 735 626

Domy na klíč

Dům na klíč Praha, Kladno Modasy Kladno

Naší dodavatelé mají rychle materiál

Mám jednoho generálního dodavatel stavebního materiálu. Proto máme vše co je potřeba rychle a s dobrou cenou.

Co si dohodneme to platí

Držíme ceny a neměníme je během realizace.

spolupracujme s hlavním dodavatelem stavebního materiálu

S PRODOMA stavebninami děláme celou řadu let a díky tomu máme super ceny a dobrou dostupnost materiálu.

stavební firma Modasy s.r.o. nabízí

Domy na klíč nejenom pro rodiny z Kladna a středočeského kraje

Nabízíme kompletní služby pro výstavbu a dodání hotového domu zákazníkovi. Naše domy na klíč kombinují všechny fáze výstavby, včetně plánování, návrhu, stavebních prací, vybavení interiéru a exteriéru až po předání hotového domu zákazníkovi.

dřevěné domy na klíč Modasy Kladno

Dům na klíč může mít

 • Projekt na míru dle vašich potřeb.
 • Vyřešený interiér i exteriér.
 • Provedené terénní úpravy kolem domu včetně realizace zahrady, kterou také provádíme.
 • Všechna potřebná povolení Vám zajistíme na klíč.
 • Mnoho dalších vlastností dle vašich požadavků…

Podívejte se na realizace našich domů a rodinných domů na klíč

Domy na klíč Praha, Kladno
moderní domy na klíč Modasy Kladno

Rodinné domy na klíč

Mohou plnit vysoké energetické standardy

Rodinné domy na klíč vynikají svou variabilitou. Proto nás neváhejte oslovit s vaším požadavkem.

Zaujala Vás naše výstavba domu na klíč?

Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme s řešením přesně pro Vás.

Reference a nedávné realizace domu na klíč od Modasy s.r.o.

Často kladené otázky týkající se domů

Dům na klíč je zpravidla nový dům, který je postaven od základů podle projektu stavební společnosti Modasy. Ta se stará o veškeré aspekty výstavby, včetně návrhu, získání stavebního povolení, výstavby a konečného vybavení interiéru. Po dokončení vám předáme “klíč” a můžete se do domu nastěhovat.

Doba výstavby domu na klíč závisí na velikosti, složitosti a lokalitě domu. Menší domy obvykle trvají méně času než větší vily. Celkově může postavení domu na klíč trvat několik měsíců až roků.

Cena domu na klíč se liší v závislosti na mnoha faktorech, včetně velikosti domu, jeho umístění, použitých materiálů, úrovně vybavení interiéru a dalších specifikací. Cena domu často zahrnuje i náklady na návrh a získání povolení.

Výstavba domu na klíč zahrnuje několik kroků, včetně plánování, návrhu, získání povolení, vlastní výstavby a finálního vybavení. Stavební firma Modasy s.r.o. se stará o veškeré detaily, aby dům odpovídal vašim potřebám a byl plně funkční.

V případě, že máte dostatek času a chcete se stavbě plně věnovat spíše roky než měsíce, tak je možné provádět stavbu svépomocí. Pokud pracujete a nemáte čas a hlavně chuť být denně přítomen na stavbě a řešit problémy je Vám pravděpodobně úplně cizí, nechte si postavit dům na klíč. Při stavbě svépomocí se neobejdete bez pomoci stavebního dozoru, případně účasti autora projektu. Těžko se Vám podaří zajistit si kompletní materiál na stavbu výhodněji než stavební firmě s velkými odběry od velkoobchodních dodavatelů. Také koordinace všech řemesel není jednoduchá. Zajistit si a uhlídat návaznosti tak, aby všechny řemesla na sebe navazovali, byla jasná zodpovědnost a záruka, věděli jste konečnou cenu na počátku, to je bez zkušeností s mnoha stavbami velice diskutabilní. Zisky stavebních firem na výstavbě individuálních RD (nemyslíme developerské a typové RD) jsou tak malé, že těžko budete svépomocí „konkurovat” stavební firmě se zázemím, časem a možnostmi, které má. Na realizaci se podílí cca 50 osob od stavbyvedoucího, mistrů, řemeslníků, specialistů, revizních techniků, rozpočtářů, pomocných pracovníků, geodetů, dále technika, nářadí, mechanismy… stavba běžných RD trvá mnoho tisíc hodin při dobré organizaci práce.

 1. Situaci s předběžným umístěním stavby na pozemku v souladu se stavebním zákonem a souvisejícími předpisy. Je to základní výkres pro první jednání se stavebním úřadem a dotčenými stranami.
 2. Půdorys s dispozičním řešením – pro stavebníka nejdůležitější výkres, který rozhoduje o tom, co stavba bude obsahovat, kolik bude stát a jak se v domě bude bydlet.
 3. Pohledy – náhled na dům ze všech světových stran.
 4. Hrubý odhad nákladů odsouhlasené varianty studií stavebníkem.

V případě požadavků je možno zpracovat vizualizace ve 3D až 5D.

Nezávazná poptávka

  Čeho se týká Váš dotaz*

  Příloha

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  × Nezávazná poptávka