Modasy s.r.o. +420 602 735 626

STAVEBNÍ FIRMA

Co vám naše stavební firma nabídne ? Naše stavební firma Modasy pro Kladno a okolí Vám nabízí komplexní zajištění stavebních prací při realizaci Vaší novostavby, zateplení, bourání nebo porývání. Stavební práce provádíme na klíč. Podívejte se co patří mezi naše hlavní stavební práce.

POKRÝVAČSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE

Naše společnost poskytuje realizaci pokrývačských, klempířských či tesařských prací v rámci velkých i malých projektů. Jsme schopni pracovat na velkých plochách, ale i na projektech menších rozměrů. Realizujeme nové střechy, kompletní rekonstrukce, ale drobné opravy. Pracujeme s veškerým typem střešních krytin.

realizace zahrad Kladno Modasy stavební firma (4)

Realizace zahrad

Realizace zahrad je proces vytváření a upravování venkovního prostoru s cílem vytvořit esteticky příjemné a funkční zahradní prostředí. Tento proces může zahrnovat návrh, plánování, výběr vhodných rostlin a materiálů, práci na terénu a péči o zahradu po jejím dokončení.

realizace zahradních koupacích jezírek Kladno Modasy s.r.o. (2)

Koupací jezírka

Máte rádi koupání? Milujete pobyty v klidném romantickém prostředí? Vybudováním koupacího jezírka získáte obojí. Krásný kus pravé přírody, který esteticky zhodnotí vaši zahradu, i čistě přírodní systém pro bezpečné koupání vašich dětí bez jakékoliv chemie.

Domy na klíč Praha, Kladno

Domy na klíč

Nabízíme kompletní služby pro výstavbu a dodání hotového domu zákazníkovi. Naše domy na klíč kombinují všechny fáze výstavby, včetně plánování, návrhu, stavebních prací, vybavení interiéru a exteriéru až po předání hotového domu zákazníkovi.

NOVOSTAVBY

Nabízíme komplexní služby při realizaci klasických zděných novostaveb rodinných domů. Zhotovíme základovou desku a provedeme hrubou stavbu domu. Dle přání zákazníka můžeme zajistit další práce, které jsou nedílnou součástí výstavby objektu, jako například provedení rozvodů ZTI, ÚT a elektroinstalace, zhotovení omítek, sádrokartonových konstrukcí, montáže obkladů, dlažeb a jiných podlahových krytin.

Zaujala Vás naše nabídka?

Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme s řešením přesně pro Vás.

× Nezávazná poptávka